Domofony bezprzewodowe stanowią alternatywę dla ich przewodowych odpowiedników. Są przydatne zwłaszcza w sytuacji, kiedy z powodu zmiany warunków zewnętrznych wystąpi konieczność instalacji domofonu, a nie ma możliwości na przeprowadzenie oprzewodowania lub wiązałoby się to z koniecznością prac remontowych w obrębie domu czy mieszkania oraz na zewnątrz lokalu lub budynku.

Domofon bezprzewodowy ze słuchawką: jak to działa?

Ideą domofonu bezprzewodowego jest komunikacja radiowa między słuchawką pozostającą wewnątrz budynku, a panelem bramowym instalowanym na zewnątrz, zwykle przy furtce czy bamie. Oczywiście zapewnienie sprawnej komunikacji pomiędzy osobą pozostającą w lokalu a tą znajdującą się na zewnątrz jest istotna, jednak równie ważną kwestią jest zdalna współpraca domofonu ze zwalniaczem rygla - domofon bezprzewodowy, żeby spełniać swoją funkcję musi mieć możliwość sterowania furtką w tym zakresie (zasilacz sterowania dostępny zwykle jako osobny komponent).

Domofony bezprzewodowe w Virtual Eye

Prezentowane w naszym sklepie domofony charakteryzują się dobrym zasięgiem oraz wieloma udogodnieniami: słuchawka do domofonu zwykle może pełnić funkcję telefonu stacjonarnego i budzika a stacja bramowa zasilana jest w prosty i nieuciążliwy w eksploatacji sposób - najczęściej na baterie lub za pomocą zasilacza 12V DC.

Domofony bezprzewodowe - sprawdź ceny i opinie

Ceny oferowanych przez nasz sklep domofonów bezprzewodowych są zdecydowanie przystępne a pozytywne opinie, jakimi cieszą się producenci urządzeń, które posiadamy w asortymencie, jak i duże zainteresowanie klientów, również świadczą o wysokiej jakości sprzedawanych przez naszą firmę domofonów.


Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 792 888 880
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl