W kategorii domofony przewodowe przygotowaliśmy dla naszych klientów bogaty asortyment produktów wysokiej jakości. Dzięki nim każdy jest w stanie zabezpieczyć swój dom lub mieszkanie przed niepożądanymi osobami. Każdy gość będzie musiał skorzystać z takiego urządzenia i zidentyfikować się – czy to głosowo, czy też za pośrednictwem kamery znajdującej się w zestawie.

Domofony przewodowe z kamerą

Dzięki produktom takim jak przewodowy domofon z kamerą można usłyszeć osobę przed drzwiami, a także zobaczyć ją na ekranie. Wiele tego rodzaju urządzeń zapewnia opcje takie jak wykrywanie ruchu lub obsługa podczerwieni, czyli możliwość wygodnego obserwowania otoczenia drzwi nawet w całkowitych ciemnościach. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które znacznie zwiększa bezpieczeństwo.

Domofony z zamkiem szyfrowym

Bardzo praktycznym urządzeniem jest domofon z zamkiem szyfrowym. Dzięki temu tylko osoby znające kod są w stanie dostać się na teren danej posesji. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane rodzinom z dziećmi, które mogą przez nieuwagę zgubić klucz. Tego rodzaju zdarzenia wiążą się z koniecznością wymiany zamka, mogą zwiększyć ryzyko kradzieży.

Domofon na kod sprawdzi się także w budownictwie wielomieszkaniowym, gdzie dla każdego mieszkania przypisany jest osoby i unikatowy numer. Jest to wygodne rozwiązanie, gdyż podczas otwierania drzwi nie trzeba szukać kluczy, wystarczy wprowadzić kod na klawiaturze domofonu.

W naszej bogatej ofercie znajdują się także tradycyjne produkty takie jak domofon z interkomem. Wszystkie te urządzenia charakteryzują się wysoką jakością wykonania i odpornością na powstawanie uszkodzeń mechanicznych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 793 778 884
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl