Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

KAMERY SPECJALISTYCZNE

Kamery mogą mieć wiele różnych zastosowań. Z tego powodu nasz sklep prowadzi dział ze specjalistycznymi urządzeniami tego typu.

Ich zastosowanie przydaje się w wielu dziedzinach życia - nawet do śledzenia osób (sprawdź nasze nowoczesne kamery szpiegowskie). 

Do często wybieranych produktów z naszej różnorodnej oferty należy m.in. kamera cofania. Jest to doskonałe udogodnienie podczas prowadzenia dużych samochodów, tirów, czy też autobusów. Dostępne są zestawy z różnymi elementami - z kilkoma kamerami, monitorem oraz dopasowanymi akcesoriami. Coraz większą popularność zdobywają również kamery samochodowe. Dzięki nim masz możliwość np. wykazać brak winy podczas stłuczki samochodowej. Jeszcze inną funkcjonalność, jaką posiadają oferowane przez nas produkty, są fotopułapki. Takie urządzenie może być wykorzystywane w lesie (do obserwacji przyrody) lub do ochrony własnego mienia. Ponadto w ofercie posiadamy również: kamery endoskopowe, lokalizator rowerowy oraz do śledzenia, kamery sportowe, mini kamery umieszczone w przedmiotach codziennego użytku, wideo wizjery oraz wiele akcesoriów (karty pamięci, monitory, kable itp.) Różnorodne kamery specjalistyczne oferowane przez nasz sklep internetowy to urządzenia najwyższej jakości.

Wyróżnia je trwałość, wytrzymałość oraz długi czas eksploatacji nawet podczas pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Uzyskane nagrania wyróżniają się wysoką rozdzielczością. Kamery pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. W zależności od przeznaczenia posiadają ściśle sprecyzowaną funkcjonalność.

Mini kamery

Mini kamery są to urządzenia niewielkich rozmiarów pozwalające na dyskretne nagrywanie otoczenia. Sprawdzają się one w sytuacjach, kiedy potrzebna jest kamera o ograniczonych rozmiarach zdolna nagrywać sytuację z bezpiecznej lokalizacji. Jakość nagrywania takich kamer może być podobna do jakości obserwowanej w standardowych kamerach. Wśród mini kamer możemy wyróżnić takie rodzaje jak:

- Mini kamery bezprzewodowe - jest to typ mini kamery nie wymagający doprowadzania kabli do kamery. Sprawdza się w sytuacjach, gdy nie ma lub jest ograniczona możliwość połączenia kamery z istniejącą instalacją. Kamery takie ułatwiają także zmianę miejsca zamontowania kamery, dzięki czemu sprawdzą się w sytuacjach gdy będzie ona musiała często zmieniać miejsce nagrywania.

- Mini kamery bezprzewodowe ukryte - typ mini kamer nie wymagający doprowadzania kabli. Od poprzedniego typu różni się tym, że kamera zwykle jest ukryta w przedmiotach nie wzbudzających podejrzeń. Mogą to być np. takie przedmioty jak budzik czy długopis. Pozwala to nawet na niezauważone noszenie kamery przy sobie w codziennych sytuacjach.

- Mini kamery wifi - do tej kategorii możemy zaliczyć kamery, które pozwalają na połączenie dzięki technologii Wi-Fi. Mogą one generować własną sieć służącą przesyłowi danych lub łączyć się z już istniejącą (zależnie od modelu kamery). Pozwala to na podgląd obrazu przez aplikację obsługującą kamerę z dowolnego miejsca.

W przypadku używania mini kamer pamiętać jednak należy o tym, że w świetle prawa szpiegowanie osób (nagrywanie bez poinformowania o tym drugiej strony) jest nielegalne.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 793 778 884
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl