Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 600,00 zł.

Komponenty światłowodowe

PIGTAIL Getfort SM SC/UPC 2M PIGTAIL Getfort SM SC/UPC 2M
Producent: Getfort
Cena: 6,08 zł (netto: 4,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/APC 1M PIGTAIL SM 9/125, SC/APC 1M
Producent: CONNLINK
Cena: 6,94 zł (netto: 5,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
PIGTAIL Getfort SM SC/APC 2M PIGTAIL Getfort SM SC/APC 2M
Producent: Getfort
Cena: 7,12 zł (netto: 5,79 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657 1,5M PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657 1,5M
Producent: OPTO
Cena: 7,41 zł (netto: 6,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 2M PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 2M
Producent: Qoltec
Cena: 7,59 zł (netto: 6,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
TACKA ŚWIATŁOWODOWA DO MUFY MINI - 6 SPAWÓW TACKA ŚWIATŁOWODOWA DO MUFY MINI - 6 SPAWÓW
Producent: OEM
Cena: 8,54 zł (netto: 6,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
WSPORNIK SŁUPOWY DLA KABLA ŚWIATŁOWODOWEGO CS1500 WSPORNIK SŁUPOWY DLA KABLA ŚWIATŁOWODOWEGO CS1500
Producent: OPTIX
Cena: 9,49 zł (netto: 7,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657A 2M PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657A 2M
Producent: OPTO
Cena: 9,49 zł (netto: 7,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1,5M PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1,5M
Producent: CONNLINK
Cena: 9,49 zł (netto: 7,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, LC/UPC pokrycie 0,9mm PIGTAIL SM 9/125, LC/UPC pokrycie 0,9mm
Producent: OEM
Cena: 9,49 zł (netto: 7,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M SIMPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M SIMPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC
Producent: OEM
Cena: 9,50 zł (netto: 7,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
UCHWYT ODCIĄGOWY DROP UCHWYT ODCIĄGOWY DROP
Producent: OPTIX
Cena: 10,44 zł (netto: 8,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej

Niezawodne działanie, liczne możliwości, ułatwienie codziennej pracy – sprzęt zebrany w tej kategorii umożliwia zarządzanie siecią komputerową w małych i dużych przedsiębiorstwach. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo urządzenia pochodzące od renomowanych producentów sprzętu elektronicznego – Lanberg, TP-Link, Netgear i wielu innych – którzy gwarantują zadowolenie z korzystania ze swoich produktów.

Serwery i sieci – urządzenia dla przedsiębiorstw i użytkowników prywatnych

Dzięki naszej ofercie zaopatrzą się Państwo w szafy serwerowe, routery, switche PoE, access pointy, okablowanie oraz w wiele innych elementów i akcesoriów niezbędnych do zbudowania własnego węzła komunikacyjnego. Można wybierać pomiędzy urządzeniami o zróżnicowanych parametrach, które spełnią wymagania danego projektu, niezależnie od liczby podłączonych do niego komputerów i innych urządzeń. Serdecznie zapraszamy do przeglądania naszej oferty. Z chęcią opowiemy też na pytania dotyczące doboru odpowiedniego rodzaju sprzętu.

Nowości
Ultrakierunkowy zestaw stereo 2x H3000/EW + H3000/AMP, Biały
Ultrakierunkowy zestaw stereo 2x H3000/EW + H3000/AMP, Biały
8 844,00 zł 7 190,24 zł
Ultrakierunkowy zestaw stereo 2x H3000/EB + H3000/AMP, Czarny
Ultrakierunkowy zestaw stereo 2x H3000/EB + H3000/AMP, Czarny
8 844,00 zł 7 190,24 zł
Ultrakierunkowy zestaw mono H3000/EW + H3000/AMP, Biały
Ultrakierunkowy zestaw mono H3000/EW + H3000/AMP, Biały
6 367,00 zł 5 176,42 zł
Ultrakierunkowy zestaw mono H3000/EB + H3000/AMP Czarny
Ultrakierunkowy zestaw mono H3000/EB + H3000/AMP Czarny
6 367,00 zł 5 176,42 zł
Bęben bk 65k B400/B405
Bęben bk 65k B400/B405
458,00 zł 372,36 zł
szt.
ZESTAW TRANSFORMATORÓW HIKVISION DS-1H18S/E(C)
ZESTAW TRANSFORMATORÓW HIKVISION DS-1H18S/E(C)
20,99 zł 17,07 zł
szt
KAMERA IP HIKVISION DS-2DE7A425IW-AEB(T5)
KAMERA IP HIKVISION DS-2DE7A425IW-AEB(T5)
3 039,95 zł 2 471,50 zł
szt
Wspornik spawany galwanizowany Ivensis IG700 700x50x30
Wspornik spawany galwanizowany Ivensis IG700 700x50x30
269,10 zł 218,78 zł
szt
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Jacek Gaża SoftSource
    • ul. Legionów 244
    • 43-502 Czechowice-Dziedzice
    • woj. śląskie
    • NIP: 6381612943
    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl