Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 600,00 zł.
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD 2J KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD 2J
Producent: OPTIX
Cena: 1,23 zł (netto: 1,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZIEMNY DAC 2J KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZIEMNY DAC 2J
Producent: OPTIX
Cena: 1,38 zł (netto: 1,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
KABEL ŚWIATŁOWODOWY FRP Z-XOTKtcdD SM 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN KABEL ŚWIATŁOWODOWY FRP Z-XOTKtcdD SM 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN
Producent: OPTIX
Cena: 1,89 zł (netto: 1,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 1x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 1x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M
Producent: OPTIX
Cena: 1,89 zł (netto: 1,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
KABEL ŚWIATŁOWODOWY GLASS Z-XOTKtcdD SM 4x9/125 ITU-T G.652D 0,5kN KABEL ŚWIATŁOWODOWY GLASS Z-XOTKtcdD SM 4x9/125 ITU-T G.652D 0,5kN
Producent: OPTIX
Cena: 1,89 zł (netto: 1,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD 4J KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD 4J
Producent: OPTIX
Cena: 1,89 zł (netto: 1,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
KABEL ŚWIATŁOWODOWY GLASS Z-XOTKtcdD SM 2x9/125 ITU-T G.652D 0,5kN KABEL ŚWIATŁOWODOWY GLASS Z-XOTKtcdD SM 2x9/125 ITU-T G.652D 0,5kN
Producent: OPTIX
Cena: 1,89 zł (netto: 1,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 2x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 2x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M
Producent: OPTIX
Cena: 1,89 zł (netto: 1,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD 8J KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD 8J
Producent: OPTIX
Cena: 1,92 zł (netto: 1,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZIEMNY DAC 12J KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZIEMNY DAC 12J
Producent: OPTIX
Cena: 2,04 zł (netto: 1,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
GNIAZDO GETFORT ŚWIATŁOWODOWE 2xADAPTER SC LC FTTH GNIAZDO GETFORT ŚWIATŁOWODOWE 2xADAPTER SC LC FTTH
Producent: Getfort
Cena: 2,47 zł (netto: 2,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD 12J KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD 12J
Producent: OPTIX
Cena: 2,52 zł (netto: 2,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Niezawodne działanie, liczne możliwości, ułatwienie codziennej pracy – sprzęt zebrany w tej kategorii umożliwia zarządzanie siecią komputerową w małych i dużych przedsiębiorstwach. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo urządzenia pochodzące od renomowanych producentów sprzętu elektronicznego – Lanberg, TP-Link, Netgear i wielu innych – którzy gwarantują zadowolenie z korzystania ze swoich produktów.

Serwery i sieci – urządzenia dla przedsiębiorstw i użytkowników prywatnych

Dzięki naszej ofercie zaopatrzą się Państwo w szafy serwerowe, routery, switche PoE, access pointy, okablowanie oraz w wiele innych elementów i akcesoriów niezbędnych do zbudowania własnego węzła komunikacyjnego. Można wybierać pomiędzy urządzeniami o zróżnicowanych parametrach, które spełnią wymagania danego projektu, niezależnie od liczby podłączonych do niego komputerów i innych urządzeń. Serdecznie zapraszamy do przeglądania naszej oferty. Z chęcią opowiemy też na pytania dotyczące doboru odpowiedniego rodzaju sprzętu.

Nowości
Ultrakierunkowy zestaw stereo 2x H3000/EW + H3000/AMP, Biały
Ultrakierunkowy zestaw stereo 2x H3000/EW + H3000/AMP, Biały
8 844,00 zł 7 190,24 zł
Ultrakierunkowy zestaw stereo 2x H3000/EB + H3000/AMP, Czarny
Ultrakierunkowy zestaw stereo 2x H3000/EB + H3000/AMP, Czarny
8 844,00 zł 7 190,24 zł
Ultrakierunkowy zestaw mono H3000/EW + H3000/AMP, Biały
Ultrakierunkowy zestaw mono H3000/EW + H3000/AMP, Biały
6 367,00 zł 5 176,42 zł
Ultrakierunkowy zestaw mono H3000/EB + H3000/AMP Czarny
Ultrakierunkowy zestaw mono H3000/EB + H3000/AMP Czarny
6 367,00 zł 5 176,42 zł
Bęben bk 65k B400/B405
Bęben bk 65k B400/B405
458,00 zł 372,36 zł
szt.
ZESTAW TRANSFORMATORÓW HIKVISION DS-1H18S/E(C)
ZESTAW TRANSFORMATORÓW HIKVISION DS-1H18S/E(C)
20,99 zł 17,07 zł
szt
KAMERA IP HIKVISION DS-2DE7A425IW-AEB(T5)
KAMERA IP HIKVISION DS-2DE7A425IW-AEB(T5)
3 039,95 zł 2 471,50 zł
szt
Wspornik spawany galwanizowany Ivensis IG700 700x50x30
Wspornik spawany galwanizowany Ivensis IG700 700x50x30
269,10 zł 218,78 zł
szt
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Jacek Gaża SoftSource
    • ul. Legionów 244
    • 43-502 Czechowice-Dziedzice
    • woj. śląskie
    • NIP: 6381612943
    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl