Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 600,00 zł.
PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657 1,5M PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657 1,5M
Producent: OPTO
Cena: 8,55 zł (netto: 6,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1,5M PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1,5M
Producent: CONNLINK
Cena: 9,49 zł (netto: 7,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M SIMPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M SIMPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM
Producent: OPTON
Cena: 13,25 zł (netto: 10,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM
Producent: OPTON
Cena: 17,00 zł (netto: 13,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM
Producent: OPTON
Cena: 18,53 zł (netto: 15,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM
Producent: OPTON
Cena: 23,75 zł (netto: 19,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM
Producent: OPTON
Cena: 33,24 zł (netto: 27,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
Riser PCI-E 1x - 16x | USB 3.0 | ver.009S | SATA/PCI-E 6 pin Riser PCI-E 1x - 16x | USB 3.0 | ver.009S | SATA/PCI-E 6 pin
Producent: Qoltec
Cena: 47,00 zł (netto: 38,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Riser PCI-E 1x -  16x | USB 3.0 | ver.009S Plus | SATA/PCI-E     6 pin Riser PCI-E 1x - 16x | USB 3.0 | ver.009S Plus | SATA/PCI-E 6 pin
Producent: Qoltec
Cena: 49,00 zł (netto: 39,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Riser PCI-E 1x - 16x | USB 3.0 | ver. 018 | SATA/PCI-E 6 pin Riser PCI-E 1x - 16x | USB 3.0 | ver. 018 | SATA/PCI-E 6 pin
Producent: Qoltec
Cena: 50,00 zł (netto: 40,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Riser PCI-E 1x - 16X | USB 3.0 | ver. 010S | SATA/PCI-E 6 pin Riser PCI-E 1x - 16X | USB 3.0 | ver. 010S | SATA/PCI-E 6 pin
Producent: Qoltec
Cena: 51,00 zł (netto: 41,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise Kabel DL3xx Gen10 Rear Serial Cable Kit 873770-B21 Hewlett Packard Enterprise Kabel DL3xx Gen10 Rear Serial Cable Kit 873770-B21
Cena: 150,00 zł (netto: 121,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Serwer komputerowy to potężne narzędzie umożliwiające zarządzanie wieloma podłączonymi do niego urządzeniami i klientami. Pełni on centralną rolę zarówno w sieciach internetowych, jak również w systemach łączących komputery wewnątrz firmy. Kluczowe jest zatem zadbanie o wysoką jakość serwera i jego maksymalne bezpieczeństwo.

Sklep internetowy VirtuaEYE oferuje szeroką gamę serwerów, które znajdą swoje zastosowanie w niewielkich i dużych biznesach. Urządzenia firmy Asus, Dell, Hewlett-Packard czy Fujitsu są gwarancją najwyższej jakości i stabilności urządzenia. To niezwykle istotne cechy, decydujące często o efektywności pracy wewnątrz organizacji. Ewentualne przerwy w pracy serwera bądź jego permanentna awaria może bowiem nie tylko uniemożliwić wykonywanie codziennych obowiązków, ale również negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo danych przesyłanych między komputerami.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko serwery, ale również pamięci serwerowe, maksymalizujące pojemność RAM serwerów i usprawniające ich pracę. Posiadamy również niezbędne oprogramowanie, dostarczane m.in. przez Dell oraz IBM. VirtualEYE to także karty sieciowe, kontrolery oraz akcesoria do serwerów, takie jak listwy zasilające i obudowy serwerowe.

Stabilna praca serwera oraz jego właściwe zabezpieczenie to fundament efektywnego funkcjonowania każdej sieci komputerowej. Warto zatem postawić na sprawdzone rozwiązania największych światowych marek i zadbać o to, aby wszelkie sprzęty podłączone do sieci mogły działać sprawnie i bezpiecznie.

Nowości
OBUDOWA ROPAM BEZ TRANS. O-R3D
OBUDOWA ROPAM BEZ TRANS. O-R3D
121,77 zł 99,00 zł
szt
ANTENA KIERUNKOWA HN63 DVB-T2 COMBO FILTR LTE VHF/UHF
ANTENA KIERUNKOWA HN63 DVB-T2 COMBO FILTR LTE VHF/UHF
92,99 zł 75,60 zł
szt
Rozdzielacz gniazda zapalniczki MBG Line HC69PD
Rozdzielacz gniazda zapalniczki MBG Line HC69PD
64,49 zł 52,43 zł
szt
Pompka skroplin Aspen Mini Orange Silent+
Pompka skroplin Aspen Mini Orange Silent+
599,49 zł 487,39 zł
szt
Pompka skroplin BlueDiamond MicroBlue EU STD
Pompka skroplin BlueDiamond MicroBlue EU STD
579,49 zł 471,13 zł
szt
Pompka skroplin BlueDiamond MicroBlue Wejście CR
Pompka skroplin BlueDiamond MicroBlue Wejście CR
615,49 zł 500,40 zł
szt
WSPORNIK KLIMATYZATORA Z BELKĄ RODIGAS MS257 550mm
WSPORNIK KLIMATYZATORA Z BELKĄ RODIGAS MS257 550mm
120,49 zł 97,96 zł
szt
WSPORNIK KLIMATYZATORA Z BELKĄ RODIGAS MS253 465MM
WSPORNIK KLIMATYZATORA Z BELKĄ RODIGAS MS253 465MM
99,49 zł 80,89 zł
szt
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Jacek Gaża SoftSource
    • ul. Legionów 244
    • 43-502 Czechowice-Dziedzice
    • woj. śląskie
    • NIP: 6381612943
    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl