Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 600,00 zł.
DL380 Gen10 VC RA S olution P37713-B21 DL380 Gen10 VC RA S olution P37713-B21
Cena: 6,00 zł (netto: 4,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Platforma DL380 Gen10 Accel A I Platform P37712-B21 Platforma DL380 Gen10 Accel A I Platform P37712-B21
Cena: 6,00 zł (netto: 4,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/APC 1M PIGTAIL SM 9/125, SC/APC 1M
Producent: CONNLINK
Cena: 6,94 zł (netto: 5,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
ZŁĄCZE PROSTE MIKRORURA 12MM ZŁĄCZE PROSTE MIKRORURA 12MM
Producent: OEM
Cena: 7,59 zł (netto: 6,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 2M PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 2M
Producent: Qoltec
Cena: 7,59 zł (netto: 6,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Karta StoreOnce 10GbE Net work Exp LTU BB949A Karta StoreOnce 10GbE Net work Exp LTU BB949A
Cena: 8,00 zł (netto: 6,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657A 2M PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657A 2M
Producent: OPTO
Cena: 9,49 zł (netto: 7,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1,5M PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1,5M
Producent: CONNLINK
Cena: 9,49 zł (netto: 7,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, LC/UPC pokrycie 0,9mm PIGTAIL SM 9/125, LC/UPC pokrycie 0,9mm
Producent: OEM
Cena: 9,49 zł (netto: 7,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/APC G657A2 2M PIGTAIL SM 9/125, SC/APC G657A2 2M
Producent: CONNLINK
Cena: 11,39 zł (netto: 9,26 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/APC SM G657A 1,5M PIGTAIL SM 9/125, SC/APC SM G657A 1,5M
Producent: CONNLINK
Cena: 11,39 zł (netto: 9,26 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M SIMPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M SIMPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM
Producent: OPTON
Cena: 13,25 zł (netto: 10,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej

Serwer komputerowy to potężne narzędzie umożliwiające zarządzanie wieloma podłączonymi do niego urządzeniami i klientami. Pełni on centralną rolę zarówno w sieciach internetowych, jak również w systemach łączących komputery wewnątrz firmy. Kluczowe jest zatem zadbanie o wysoką jakość serwera i jego maksymalne bezpieczeństwo.

Sklep internetowy VirtuaEYE oferuje szeroką gamę serwerów, które znajdą swoje zastosowanie w niewielkich i dużych biznesach. Urządzenia firmy Asus, Dell, Hewlett-Packard czy Fujitsu są gwarancją najwyższej jakości i stabilności urządzenia. To niezwykle istotne cechy, decydujące często o efektywności pracy wewnątrz organizacji. Ewentualne przerwy w pracy serwera bądź jego permanentna awaria może bowiem nie tylko uniemożliwić wykonywanie codziennych obowiązków, ale również negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo danych przesyłanych między komputerami.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko serwery, ale również pamięci serwerowe, maksymalizujące pojemność RAM serwerów i usprawniające ich pracę. Posiadamy również niezbędne oprogramowanie, dostarczane m.in. przez Dell oraz IBM. VirtualEYE to także karty sieciowe, kontrolery oraz akcesoria do serwerów, takie jak listwy zasilające i obudowy serwerowe.

Stabilna praca serwera oraz jego właściwe zabezpieczenie to fundament efektywnego funkcjonowania każdej sieci komputerowej. Warto zatem postawić na sprawdzone rozwiązania największych światowych marek i zadbać o to, aby wszelkie sprzęty podłączone do sieci mogły działać sprawnie i bezpiecznie.

Nowości
Mini stojak pod tablet, telefon
Mini stojak pod tablet, telefon
20,00 zł 16,26 zł
szt.
Aluminiowa podstawka pod notebooka 11-17''5kg
Aluminiowa podstawka pod notebooka 11-17''5kg
277,00 zł 225,20 zł
szt.
Kabel USB-C do DP, 4K 60Hz aluminiowy 1.8m
Kabel USB-C do DP, 4K 60Hz aluminiowy 1.8m
96,00 zł 78,05 zł
szt.
Kabel zasilający Schuko męski do C13 żeński, 3m
Kabel zasilający Schuko męski do C13 żeński, 3m
33,00 zł 26,83 zł
szt.
Kabel USB-C M/M, 4K/60 Hz, PD aluminiowy 1m
Kabel USB-C M/M, 4K/60 Hz, PD aluminiowy 1m
60,00 zł 48,78 zł
szt.
Kabel USB-C M/F,4K/60Hz aluminiowy 0.5m
Kabel USB-C M/F,4K/60Hz aluminiowy 0.5m
44,00 zł 35,77 zł
szt.
Adapter USB-C do HDMI/F ,4K/60Hz aluminiowy 0.15m
Adapter USB-C do HDMI/F ,4K/60Hz aluminiowy 0.15m
106,00 zł 86,18 zł
szt.
Kabel USB-C do HDMI, 4K 60Hz aluminiowy 1.8m
Kabel USB-C do HDMI, 4K 60Hz aluminiowy 1.8m
111,00 zł 90,24 zł
szt.
Kabel DisplayPort 8K/60 Hz,DP/M do DP/M aluminium 3m
Kabel DisplayPort 8K/60 Hz,DP/M do DP/M aluminium 3m
47,00 zł 38,21 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Jacek Gaża SoftSource
    • ul. Legionów 244
    • 43-502 Czechowice-Dziedzice
    • woj. śląskie
    • NIP: 6381612943
    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl