Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 600,00 zł.
Promocje
KABEL GETFORT CAT.6 U/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 305M
KABEL GETFORT CAT.6 U/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 305M
1 055,12 zł 780,00 zł 857,82 zł 634,15 zł
szt
KABEL GETFORT CAT.5E F/UTP PVC SKRĘTKA 305M
KABEL GETFORT CAT.5E F/UTP PVC SKRĘTKA 305M
645,15 zł 624,00 zł 524,51 zł 507,32 zł
szt
KABEL GETFORT CAT.6 F/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 500M
KABEL GETFORT CAT.6 F/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 500M
1 619,10 zł 1 420,00 zł 1 316,34 zł 1 154,47 zł
szt
SZAFA RACK GETFORT 19 CALI 4U 600X450 WISZĄCA
SZAFA RACK GETFORT 19 CALI 4U 600X450 WISZĄCA
373,62 zł 304,00 zł 303,76 zł 247,15 zł
szt
KABEL GETFORT CAT.6 F/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 305M
KABEL GETFORT CAT.6 F/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 305M
971,10 zł 802,00 zł 789,51 zł 652,03 zł
szt
KABEL GETFORT CAT.5E F/UTP UV SUCHY SKRĘTKA 305M
KABEL GETFORT CAT.5E F/UTP UV SUCHY SKRĘTKA 305M
622,38 zł 610,00 zł 506,00 zł 495,93 zł
szt
SWITCH POE GETFORT 4FE x POE + 2FE UPLINK WATCHDOG HI-POE 65W POE+
SWITCH POE GETFORT 4FE x POE + 2FE UPLINK WATCHDOG HI-POE 65W POE+
194,25 zł 180,00 zł 157,93 zł 146,34 zł
szt
KABEL GETFORT CAT.5e F/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 500M
KABEL GETFORT CAT.5e F/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 500M
1 213,52 zł 1 098,00 zł 986,60 zł 892,68 zł
szt
SWITCH POE GETFORT 16 x POE + 2GE UPLINK + 1 SFP 200W
SWITCH POE GETFORT 16 x POE + 2GE UPLINK + 1 SFP 200W
899,10 zł 690,00 zł 730,98 zł 560,98 zł
szt
KABEL GETFORT CAT.6 U/UTP UV SUCHY SKRĘTKA 500M
KABEL GETFORT CAT.6 U/UTP UV SUCHY SKRĘTKA 500M
1 223,10 zł 1 060,00 zł 994,39 zł 861,79 zł
szt
ADAPTER LC/APC Simplex SM  Standard ADAPTER LC/APC Simplex SM Standard
Producent: OPTIX
Cena: 2,81 zł (netto: 2,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
ADAPTER SC/UPC Duplex SM Standard ADAPTER SC/UPC Duplex SM Standard
Producent: OPTIX
Cena: 3,75 zł (netto: 3,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
ADAPTER LC/UPC Duplex SM  Standard ADAPTER LC/UPC Duplex SM Standard
Producent: OPTIX
Cena: 4,91 zł (netto: 3,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
MIKROTIK INJECTOR (RBPOE) MIKROTIK INJECTOR (RBPOE)
Producent: Mikrotik
Cena: 13,99 zł (netto: 11,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
POE INJECTOR 1 PORT POE INJECTOR 1 PORT
Producent: Extralink
Cena: 16,00 zł (netto: 13,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Injector i Splitter PoE 1 portowy Injector i Splitter PoE 1 portowy
Producent: Extralink
Cena: 16,00 zł (netto: 13,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gembird POE Injector passive UTP 0.15m Gembird POE Injector passive UTP 0.15m
Producent: Gembird
Cena: 21,00 zł (netto: 17,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
OSŁONKI SPAWÓW TERMOKURCZLIWE  45mm OPAKOWANIE 100 SZTUK OSŁONKI SPAWÓW TERMOKURCZLIWE 45mm OPAKOWANIE 100 SZTUK
Producent: CBF
Cena: 23,74 zł (netto: 19,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
OSŁONKI SPAWÓW TERMOKURCZLIWE  60mm OPAKOWANIE 100 SZTUK OSŁONKI SPAWÓW TERMOKURCZLIWE 60mm OPAKOWANIE 100 SZTUK
Producent: CBF
Cena: 23,74 zł (netto: 19,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
MIKROTIK USB 5V Injector (5VPOW) MIKROTIK USB 5V Injector (5VPOW)
Producent: Mikrotik
Cena: 28,49 zł (netto: 23,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
MIKROTIK INJECTOR (RBGPOE) MIKROTIK INJECTOR (RBGPOE)
Producent: Mikrotik
Cena: 29,49 zł (netto: 23,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
Zasilacz PoE POE-12-12W 12V 1A 12W Zasilacz PoE POE-12-12W 12V 1A 12W
Producent: Extralink
Cena: 32,00 zł (netto: 26,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Nowości
NIANIA ELEKTRONICZNA LIONELO LOC-BABYLINE 8.2
NIANIA ELEKTRONICZNA LIONELO LOC-BABYLINE 8.2
499,49 zł 406,09 zł
szt
AKUMULATOR AGM Green Cell VRLA 12V 20Ah
AKUMULATOR AGM Green Cell VRLA 12V 20Ah
159,75 zł 129,88 zł
szt
AKUMULATOR AGM Green Cell VRLA 12V 18Ah
AKUMULATOR AGM Green Cell VRLA 12V 18Ah
151,29 zł 123,00 zł
szt
AKUMULATOR AGM Green Cell VRLA 12V 12Ah
AKUMULATOR AGM Green Cell VRLA 12V 12Ah
103,35 zł 84,02 zł
szt
AKUMULATOR AGM Green Cell VRLA 12V 7Ah
AKUMULATOR AGM Green Cell VRLA 12V 7Ah
68,57 zł 55,75 zł
szt
AKUMULATOR AGM Green Cell VRLA 12V 9Ah
AKUMULATOR AGM Green Cell VRLA 12V 9Ah
83,61 zł 67,98 zł
szt
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Jacek Gaża SoftSource
    • ul. Legionów 244
    • 43-502 Czechowice-Dziedzice
    • woj. śląskie
    • NIP: 6381612943
    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl