Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 600,00 zł.
Promocje
Kamera Samsung SND-L6013R
Kamera Samsung SND-L6013R
700,00 zł 490,00 zł 569,11 zł 398,37 zł
Kamera Vivotek kopułkowa IP FD9369 2MP 2.8mm, 30M IR
Kamera Vivotek kopułkowa IP FD9369 2MP 2.8mm, 30M IR
720,00 zł 650,00 zł 585,37 zł 528,46 zł
szt.
DICOTA Plecak Backpack GO 13-15.6 czarny
DICOTA Plecak Backpack GO 13-15.6 czarny
220,00 zł 176,00 zł 178,86 zł 143,09 zł
szt.
BCS-USDD UCHWYT DO MONTAŻU KAMER BCS-PTZ DO ŚCIANY
BCS-USDD UCHWYT DO MONTAŻU KAMER BCS-PTZ DO ŚCIANY
180,00 zł 126,00 zł 146,34 zł 102,44 zł
szt.
Kamera BCS-DMQE1200IR3-B 4in1
Kamera BCS-DMQE1200IR3-B 4in1
180,00 zł 126,00 zł 146,34 zł 102,44 zł
szt.
Kamera IP Wifi Longse LIRABS200W 2Mpx 40m IR
Kamera IP Wifi Longse LIRABS200W 2Mpx 40m IR
400,00 zł 280,00 zł 325,20 zł 227,64 zł
szt.
Plecak EcoLoop Pro Backpack CP5723 17 cali
Plecak EcoLoop Pro Backpack CP5723 17 cali
300,00 zł 245,00 zł 243,90 zł 199,19 zł
szt.
Kamera IP 2MPx XSC-IPB027AHG-2E 30m IR
Kamera IP 2MPx XSC-IPB027AHG-2E 30m IR
295,00 zł 206,50 zł 239,84 zł 167,89 zł
szt.
Etui Skin Urban 16 cali Antracyt [OUTLET]
Etui Skin Urban 16 cali Antracyt [OUTLET]
102,00 zł 81,00 zł 82,93 zł 65,85 zł
szt.
EZVIZ Kamera bezprzewodowa IP ez360 WiFi 720p,IR, obrotowa
EZVIZ Kamera bezprzewodowa IP ez360 WiFi 720p,IR, obrotowa
148,00 zł 103,50 zł 120,33 zł 84,15 zł
szt.
Moduł SFP 1.25G LC/UPC 1310nm 20kg single mode Moduł SFP 1.25G LC/UPC 1310nm 20kg single mode
Producent: Extralink
Cena: 41,00 zł (netto: 33,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduły SFP 1.25G 1310/1550nm single mode 20km LC Moduły SFP 1.25G 1310/1550nm single mode 20km LC
Producent: Extralink
Cena: 42,00 zł (netto: 34,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km)  TX1310/RX1550 MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1310/RX1550
Producent: OPTON
Cena: 42,75 zł (netto: 34,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
MODUŁ SFP DUAL 1.25Gbps, LC SM, 16dB, (20km) TX1310/RX1550 MODUŁ SFP DUAL 1.25Gbps, LC SM, 16dB, (20km) TX1310/RX1550
Producent: OPTON
Cena: 43,69 zł (netto: 35,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km)  TX1550/RX1310 MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1550/RX1310
Producent: OPTON
Cena: 43,69 zł (netto: 35,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł SFP1.25G LC/UPC 850nm 550m multi mode Moduł SFP1.25G LC/UPC 850nm 550m multi mode
Producent: Extralink
Cena: 49,00 zł (netto: 39,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kabel DAC SFP+ 10Gbps, 1m, AWG30 Kabel DAC SFP+ 10Gbps, 1m, AWG30
Producent: Extralink
Cena: 51,00 zł (netto: 41,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX 1310nm SM LC 20km Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX 1310nm SM LC 20km
Producent: Digitus
Cena: 53,00 zł (netto: 43,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł SFP 1.25G LC/UPC 1310nm 2km single mode Moduł SFP 1.25G LC/UPC 1310nm 2km single mode
Producent: Extralink
Cena: 54,00 zł (netto: 43,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł SFP 1.25G LC/UPC 850nm 550m multi mode Moduł SFP 1.25G LC/UPC 850nm 550m multi mode
Producent: Extralink
Cena: 56,00 zł (netto: 45,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł SFP 1.25G LC/UPC 1310nm 20km single mode Moduł SFP 1.25G LC/UPC 1310nm 20km single mode
Producent: Extralink
Cena: 56,00 zł (netto: 45,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel DAC SFP+ 10Gbps, 3m, AWG30 Kabel DAC SFP+ 10Gbps, 3m, AWG30
Producent: Extralink
Cena: 59,00 zł (netto: 47,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Nowości
Mobilna stacja robocza ZBook Studio 16 cali G9 11p/i9-12900H  1TB/64  62T98EA
Mobilna stacja robocza ZBook Studio 16 cali G9 11p/i9-12900H 1TB/64 62T98EA
24 892,00 zł 20 237,40 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Jacek Gaża SoftSource
    • ul. Legionów 244
    • 43-502 Czechowice-Dziedzice
    • woj. śląskie
    • NIP: 6381612943
    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl