Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 600,00 zł.
Promocje
Kamera IP 2MPx XSC-IPB027AHG-2E 30m IR
Kamera IP 2MPx XSC-IPB027AHG-2E 30m IR
295,00 zł 206,50 zł 239,84 zł 167,89 zł
szt.
SWITCH 3-PORTOWY POE ATTE xPoE-3-10
SWITCH 3-PORTOWY POE ATTE xPoE-3-10
150,00 zł 120,00 zł 121,95 zł 97,56 zł
szt
Kamera IP Wifi Longse LIRABS200W 2Mpx 40m IR
Kamera IP Wifi Longse LIRABS200W 2Mpx 40m IR
400,00 zł 280,00 zł 325,20 zł 227,64 zł
szt.
KAMERA IP DAHUA DH-IPC-HFW4300EP-0360B 3MPx
KAMERA IP DAHUA DH-IPC-HFW4300EP-0360B 3MPx
290,00 zł 203,00 zł 235,77 zł 165,04 zł
szt.
Kamera Vivotek kopułkowa IP FD9369 2MP 2.8mm, 30M IR
Kamera Vivotek kopułkowa IP FD9369 2MP 2.8mm, 30M IR
720,00 zł 650,00 zł 585,37 zł 528,46 zł
szt.
iBOX Torba do Laptopa 15,6 ITNB09
iBOX Torba do Laptopa 15,6 ITNB09
45,00 zł 36,00 zł 36,59 zł 29,27 zł
szt.
Plecak EcoLoop Pro Backpack CP5723 17 cali
Plecak EcoLoop Pro Backpack CP5723 17 cali
300,00 zł 245,00 zł 243,90 zł 199,19 zł
szt.
BCS-USDD UCHWYT DO MONTAŻU KAMER BCS-PTZ DO ŚCIANY
BCS-USDD UCHWYT DO MONTAŻU KAMER BCS-PTZ DO ŚCIANY
180,00 zł 126,00 zł 146,34 zł 102,44 zł
szt.
Kamera BCS-DMQE1200IR3-B 4in1
Kamera BCS-DMQE1200IR3-B 4in1
180,00 zł 126,00 zł 146,34 zł 102,44 zł
szt.
ACME Europe Słuchawki BH60 z mikrofonem, Bluetooth, nauszne
ACME Europe Słuchawki BH60 z mikrofonem, Bluetooth, nauszne
78,00 zł 62,40 zł 63,41 zł 50,73 zł
szt.
Adapter światłowodowy SC/UPC Simplex Single Mode niebieski Adapter światłowodowy SC/UPC Simplex Single Mode niebieski
Producent: Extralink
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/APC Simplex Single Mode zielony Adapter światłowodowy SC/APC Simplex Single Mode zielony
Producent: Extralink
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/APC Simplex Single Mode zielony metal Adapter światłowodowy SC/APC Simplex Single Mode zielony metal
Producent: Extralink
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/APC Simplex Single Mode zielony Adapter światłowodowy SC/APC Simplex Single Mode zielony
Producent: Extralink
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC Simplex szary Adapter światłowodowy SC Simplex szary
Producent: Extralink
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
GNIAZDO GETFORT ŚWIATŁOWODOWE 2xADAPTER SC LC FTTH GNIAZDO GETFORT ŚWIATŁOWODOWE 2xADAPTER SC LC FTTH
Producent: Getfort
Cena: 2,47 zł (netto: 2,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/UPC Simplex Single Mode Adapter światłowodowy SC/UPC Simplex Single Mode
Producent: Extralink
Cena: 3,00 zł (netto: 2,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/UPC Simplex Multi Mode szary Adapter światłowodowy SC/UPC Simplex Multi Mode szary
Producent: Extralink
Cena: 3,00 zł (netto: 2,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/PC Duplex Adapter światłowodowy SC/PC Duplex
Producent: Extralink
Cena: 4,00 zł (netto: 3,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/APC Duplex Multi Mode Adapter światłowodowy SC/APC Duplex Multi Mode
Producent: Extralink
Cena: 4,00 zł (netto: 3,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy FC/UPC Big D type biały Adapter światłowodowy FC/UPC Big D type biały
Producent: Extralink
Cena: 4,00 zł (netto: 3,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy FC/APC SM Adapter światłowodowy FC/APC SM
Producent: Extralink
Cena: 4,00 zł (netto: 3,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Nowości
Mobilna stacja robocza ZBook Studio 16 cali G9 11p/i9-12900H  1TB/64  62T98EA
Mobilna stacja robocza ZBook Studio 16 cali G9 11p/i9-12900H 1TB/64 62T98EA
24 892,00 zł 20 237,40 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Jacek Gaża SoftSource
    • ul. Legionów 244
    • 43-502 Czechowice-Dziedzice
    • woj. śląskie
    • NIP: 6381612943
    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl