Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 600,00 zł.
Promocje
Belkin Podstawka ładująca BoostCharge  + głośnik, biała [OUTLET]
Belkin Podstawka ładująca BoostCharge + głośnik, biała [OUTLET]
160,00 zł 104,00 zł 130,08 zł 84,55 zł
szt.
Etui CityGear 11.6 cala Laptop Sleeve - czarne
Etui CityGear 11.6 cala Laptop Sleeve - czarne
70,00 zł 56,00 zł 56,91 zł 45,53 zł
szt.
Kamera IP Wifi Longse LIV60S200W 3MPx  2.8-12mm 40m IR
Kamera IP Wifi Longse LIV60S200W 3MPx 2.8-12mm 40m IR
340,00 zł 238,00 zł 276,42 zł 193,50 zł
szt.
KAMERA IP EZVIZ C6TC BIAŁA (CS-CV248)
KAMERA IP EZVIZ C6TC BIAŁA (CS-CV248)
293,02 zł 205,00 zł 238,23 zł 166,67 zł
szt
Belkin Ładowarka bezprzewodowa podwójna 15W czarna [OUTLET]
Belkin Ładowarka bezprzewodowa podwójna 15W czarna [OUTLET]
180,00 zł 154,70 zł 146,34 zł 125,77 zł
szt.
Kamera IP Wifi Longse LIRABS200W 2Mpx 40m IR
Kamera IP Wifi Longse LIRABS200W 2Mpx 40m IR
400,00 zł 280,00 zł 325,20 zł 227,64 zł
szt.
Kamera Samsung SND-L6013R
Kamera Samsung SND-L6013R
700,00 zł 490,00 zł 569,11 zł 398,37 zł
szt.
Mikrofon HAP200
Mikrofon HAP200
190,00 zł 133,00 zł 154,47 zł 108,13 zł
szt.
BCS-USDD UCHWYT DO MONTAŻU KAMER BCS-PTZ DO ŚCIANY
BCS-USDD UCHWYT DO MONTAŻU KAMER BCS-PTZ DO ŚCIANY
180,00 zł 126,00 zł 146,34 zł 102,44 zł
szt.
Media-Tech Kamera internetowa Look IV
Media-Tech Kamera internetowa Look IV
38,00 zł 30,00 zł 30,89 zł 24,39 zł
szt.
Adapter światłowodowy SC/UPC Simplex Single Mode niebieski Adapter światłowodowy SC/UPC Simplex Single Mode niebieski
Producent: Extralink
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/APC Simplex Single Mode zielony Adapter światłowodowy SC/APC Simplex Single Mode zielony
Producent: Extralink
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/APC Simplex Single Mode zielony metal Adapter światłowodowy SC/APC Simplex Single Mode zielony metal
Producent: Extralink
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/APC Simplex Single Mode zielony Adapter światłowodowy SC/APC Simplex Single Mode zielony
Producent: Extralink
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC Simplex szary Adapter światłowodowy SC Simplex szary
Producent: Extralink
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
GNIAZDO GETFORT ŚWIATŁOWODOWE 2xADAPTER SC LC FTTH GNIAZDO GETFORT ŚWIATŁOWODOWE 2xADAPTER SC LC FTTH
Producent: Getfort
Cena: 2,47 zł (netto: 2,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/UPC Simplex Single Mode Adapter światłowodowy SC/UPC Simplex Single Mode
Producent: Extralink
Cena: 3,00 zł (netto: 2,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/UPC Simplex Multi Mode szary Adapter światłowodowy SC/UPC Simplex Multi Mode szary
Producent: Extralink
Cena: 3,00 zł (netto: 2,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/PC Duplex Adapter światłowodowy SC/PC Duplex
Producent: Extralink
Cena: 4,00 zł (netto: 3,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/APC Duplex Multi Mode Adapter światłowodowy SC/APC Duplex Multi Mode
Producent: Extralink
Cena: 4,00 zł (netto: 3,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy FC/UPC Big D type biały Adapter światłowodowy FC/UPC Big D type biały
Producent: Extralink
Cena: 4,00 zł (netto: 3,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter światłowodowy FC/APC SM Adapter światłowodowy FC/APC SM
Producent: Extralink
Cena: 4,00 zł (netto: 3,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Nowości
Obudowa Torrent Nano RGB Black TG Light tint
Obudowa Torrent Nano RGB Black TG Light tint
714,00 zł 580,49 zł
szt.
Termostat Volt Polska Comfort WT-08 radiowy + Wi-Fi
Termostat Volt Polska Comfort WT-08 radiowy + Wi-Fi
231,57 zł 188,27 zł
szt
SZPIEG ZASILACZ USB FULL HD 1080p pamięć 16GB M1
SZPIEG ZASILACZ USB FULL HD 1080p pamięć 16GB M1
132,00 zł 107,32 zł
szt
KAMERA REJESTRATOR TRASY VIOFO A139 3CH GPS WIFI
KAMERA REJESTRATOR TRASY VIOFO A139 3CH GPS WIFI
1 490,00 zł 1 211,38 zł
szt.
Projektor LED z Wi-Fi V-LED50
Projektor LED z Wi-Fi V-LED50
603,00 zł 490,24 zł
szt.
Projektor LED V-LED10
Projektor LED V-LED10
501,00 zł 407,32 zł
szt.
Laptop  V15 G2 82KD0006PB W10Home 5300U/8GB/256GB/INT/15.6 FHD/Black/2YRS CI
Laptop V15 G2 82KD0006PB W10Home 5300U/8GB/256GB/INT/15.6 FHD/Black/2YRS CI
2 570,00 zł 2 089,43 zł
Komputer ProOne 240 G9 All-in-One   i5-1235U 256GB/16GB/W11P     6B2F8EA
Komputer ProOne 240 G9 All-in-One i5-1235U 256GB/16GB/W11P 6B2F8EA
4 535,00 zł 3 686,99 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Jacek Gaża SoftSource
    • ul. Legionów 244
    • 43-502 Czechowice-Dziedzice
    • woj. śląskie
    • NIP: 6381612943
    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl