Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 1 156,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
1156.00
Cena netto: 939,84 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 115 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF

Dane techniczne

Zasięg 10 km
Standard SFP
Max. prędkość przesyłu 1000 Mbit/s

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 792 888 880
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl