Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 600,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Jacek Gaża SoftSource
    • ul. Legionów 244
    • 43-502 Czechowice-Dziedzice
    • woj. śląskie
    • NIP: 6381612943
    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

Promocje
Zaciskacz wtyków Getfort RJ45 / RJ12 / RJ11 (8p 6p 4p) NGF-07
Zaciskacz wtyków Getfort RJ45 / RJ12 / RJ11 (8p 6p 4p) NGF-07
27,99 zł 25,00 zł 22,76 zł 20,33 zł
szt
KABEL GETFORT CAT.5E F/UTP UV SUCHY SKRĘTKA 305M
KABEL GETFORT CAT.5E F/UTP UV SUCHY SKRĘTKA 305M
622,38 zł 610,00 zł 506,00 zł 495,93 zł
szt
KABEL GETFORT CAT.6 F/UTP UV SUCHY SKRĘTKA 305M
KABEL GETFORT CAT.6 F/UTP UV SUCHY SKRĘTKA 305M
899,10 zł 799,00 zł 730,98 zł 649,59 zł
szt
KABEL GETFORT CAT.6 U/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 500M
KABEL GETFORT CAT.6 U/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 500M
1 441,15 zł 1 299,00 zł 1 171,67 zł 1 056,10 zł
szt
KABEL GETFORT CAT.6 F/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 500M
KABEL GETFORT CAT.6 F/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 500M
1 619,10 zł 1 420,00 zł 1 316,34 zł 1 154,47 zł
szt
KABEL GETFORT CAT.5e F/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 500M
KABEL GETFORT CAT.5e F/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 500M
1 213,52 zł 1 098,00 zł 986,60 zł 892,68 zł
szt
KABEL GETFORT CAT.6 F/UTP UV SUCHY SKRĘTKA 500M
KABEL GETFORT CAT.6 F/UTP UV SUCHY SKRĘTKA 500M
1 502,10 zł 1 245,00 zł 1 221,22 zł 1 012,20 zł
szt
KABEL GETFORT CAT.6 U/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 305M
KABEL GETFORT CAT.6 U/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 305M
1 055,12 zł 780,00 zł 857,82 zł 634,15 zł
szt
SZAFA RACK GETFORT 19 CALI 4U 600X450 WISZĄCA
SZAFA RACK GETFORT 19 CALI 4U 600X450 WISZĄCA
373,62 zł 304,00 zł 303,76 zł 247,15 zł
szt
KABEL GETFORT CAT.5E F/UTP PVC SKRĘTKA 305M
KABEL GETFORT CAT.5E F/UTP PVC SKRĘTKA 305M
645,15 zł 624,00 zł 524,51 zł 507,32 zł
szt

Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 214,00 zł 214.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 173,98 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 21 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Rozwiązania sieciowe Intellinet Fast Ethernet Media Converter został specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować projektantowi sieci urządzenie do migracji z sieci Ethernet opartej na miedzi na Ethernet światłowodowy. Teraz migrację lub rozbudowę istniejących sieci można osiągnąć przy minimalnych kosztach i złożoności.


Pozostałe parametry
Media transmisyjne:- 100Base-TX Cat3 lub lepszy UPT/STP RJ45, EIA/TIA 568- 100Base-FX wielomodowy 62.5/125 lub 50/125 m Złącza:- 1 port RJ45, 100Base-TX- 1 port światłowodowy ST duplex, 100Base-FX Odległości:- 2 km (dla światłowodu 62.5/125 lub 50/125)- 100 m (dla kabla Ethernet RJ45) Długość fali: 1310 nm Minimalna siła nadawcza: -22 dBm Maksymalna siła nadawcza: -12 dBm Czułość odbiornika: -30 dBm Strata sygnału: 2 dB/km Certyfikaty: FCC Class B, CE Mark

Dane techniczne

Wymiary 107 x 70 x 26 mm
Typ gwarancji gwarancja zewnętrzna
Okres gwarancji (miesiące) 36
Kolor Czarny
Waga 500 g
Zastosowanie Sieciowy (LAN)
Akcesoria w zestawie Media Konwerter Fast Ethernet Zewnętrzny adapter zasilania Instrukcja użytkownika

Opinie o produkcie (0)

więcej więcej
Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl