Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 600,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Jacek Gaża SoftSource
    • ul. Legionów 244
    • 43-502 Czechowice-Dziedzice
    • woj. śląskie
    • NIP: 6381612943
    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

Intellinet Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Dostępność: brak towaru
Cena: 214,00 zł 214.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 173,98 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 21 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
- Transfer danych: 100 Mb/s;
- Jeden port 10/100Base-TX RJ45, maksymalny dystans 100 m;
- Port RJ45 z obsługą autokrosowania MDI/MDI-X oraz autonegocjacją prędkości;
 Jeden port światłowodowy 100Base-FX SC, wielomodowy, duplex;
- Do zastosowania ze światłowodami o długości do 2 km (62.5/125 lub 50/125 mikronów);
- Długość fali: 1310 nm;
- Obsługa Flow control;
- Diody sygnalizacyjne statusu dla zasilania oraz funkcji Link/TX dla obu portów;
- Zewnętrzny adapter zasilania, 5V DC;


Pozostałe parametry
- Minimalna siła nadawcza: -22 dBm- Maksymalna siła nadawcza: -12 dBm- Czułość odbiornika: -30 dBm- Strata sygnału: 2 dB/km Certyfikaty: FCC Class B, CE MarkObsługiwane standardy:- IEEE 802.3 (Skrętka Ethernet)- IEEE 802.3u (Skrętka/światłowód Fast Ethernet)

Dane techniczne

Zastosowanie Sieciowy (LAN)
Złącza #1 RJ45 Żeńska
Złącza #2 SC
Kolor Czarny
Typ gwarancji gwarancja zewnętrzna
Okres gwarancji (miesiące) 36
Rodzaj Adapter
Waga 500 g
Akcesoria w zestawie - Media Konwerter Fast Ethernet- Zewnętrzny adapter zasilania- Instrukcja użytkownika
Wymiary 107 x 70 x 26 mm

Opinie o produkcie (0)

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
OPTYMALIZATOR PV TIGO TS4-A-O, DO 700W
OPTYMALIZATOR PV TIGO TS4-A-O, DO 700W
340,35 zł 276,71 zł
szt
PRZEWÓD ELEKTRYCZNY DRUT OKRĄGŁY YDY 450/750V 5x4mm2 1m MERCOR
PRZEWÓD ELEKTRYCZNY DRUT OKRĄGŁY YDY 450/750V 5x4mm2 1m MERCOR
18,49 zł 15,03 zł
Pilot Proxima BANAN FS (FAAC 868 SLH 4-kanałowy)
Pilot Proxima BANAN FS (FAAC 868 SLH 4-kanałowy)
52,13 zł 42,38 zł
szt
KABEL GETFORT UTP CAT.5E CCA SKRĘTKA 305M
KABEL GETFORT UTP CAT.5E CCA SKRĘTKA 305M
134,99 zł 109,75 zł
szt
BRELOK ZBLIŻENIOWY EMKF-1 ROGER
BRELOK ZBLIŻENIOWY EMKF-1 ROGER
16,35 zł 13,29 zł
szt
PRZEWÓD ELEKTRYCZNY DRUT OKRĄGŁY YDY 450/750V 5x2,5mm2 1m MERCOR
PRZEWÓD ELEKTRYCZNY DRUT OKRĄGŁY YDY 450/750V 5x2,5mm2 1m MERCOR
16,49 zł 13,41 zł
PRZEWÓD LINKA LgY 1x10 10mm2 CZARNY 1mb MERCOR
PRZEWÓD LINKA LgY 1x10 10mm2 CZARNY 1mb MERCOR
10,49 zł 8,53 zł
Filtr polaryzacyjny CPL VIOFO seria A119x
Filtr polaryzacyjny CPL VIOFO seria A119x
94,00 zł 76,42 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl