Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Jacek Gaża SoftSource
    • ul. Legionów 244
    • 43-502 Czechowice-Dziedzice
    • woj. śląskie
    • NIP: 6381612943
    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

Promocje
Media-Tech Kamera internetowa Look IV
Media-Tech Kamera internetowa Look IV
50,00 zł 40,00 zł 40,65 zł 32,52 zł
szt.

Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 229,00 zł 229.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 186,18 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 22 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

- Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex
- Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP
- Pasuje do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfikacją SFP
- Przepustowość: 10 Gb/s
- Maksymalna obsługiwana długość światłowodu: 300 m
- Długość fali: 850 nm
- Zgodny z SFP Multi-Source Agreement (MSA)
- Kompatybilny z urządzeniami Cisco
- Wykonany w standardzie SFP+
- Obsługa Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
- Niewielkie zakłócenia elektromagnetyczne (EMI) dzięki całkowicie metalowej obudowie
- Do 11,1 Gb/s dwukierunkowej komunikacji
- Obsługa Hot-plugging


Pozostałe parametry
Moc transmisji optycznej:- Maksymalna siła nadawcza: -1 dB- Minimalna siła nadawcza: -5 dB- Czułość: -12 dB- Zapas: 7 dBWykonanie: SFP+ (ulepszony standard SFP - small form factor plugable), maksymalnie 11.1 Gb/s, standardowo 10.3 Gb/sMonitoring diagnostyczny SFF-8472 dla modułów optycznychCertyfikaty: FCC Class A, CE Mark, IEC-60825, RoHS

Dane techniczne

Zasięg 300 m
Akcesoria w zestawie Moduł Optyczny SFP+ 10 Gigabit
Wymiary 57 x 14 x 12 mm
Typ gwarancji gwarancja zewnętrzna
Okres gwarancji (miesiące) 36
Waga 15 g
Zasilanie - Wymagane: 3.3V- Pobór mocy: 1W (maksymalnie)
Standard SFP+
Typ / długość fali 850 nm
Rodzaj światłowodu Single-mode
Max. prędkość przesyłu 11.1 GB/s

Opinie o produkcie (0)

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl