Kamera Turbo HD HQ-TU2028T-IR-DT

towar niedostępny

Opis
Kamera Turbo HD HQ-TU2028T-IR-DT
HQ-TU2028T-IR-DT to kamera przeznaczona do pracy w technologii Analog Turbo HD TVI z obiektywem 2.8mm i podświetlaczem podczerwieni EXIR o zasięgu do 20m. Nowoczesny przetwornik CMOS pozwala uzyskać wysokiej jakości obraz w rozdzielczości FullHD 1920 x 1080 przy 25kl/s. Technologia Darkfighter pozwala uzyskać szczegółowy obraz przy bardzo słabym oświetleniu a podświetlacz IR i mechaniczny filtr podczerwieni umożliwiają pracę w całkowitej ciemności. Kamera posiada także menu OSD z funkcjami obróbki sygnału, zmniejszającymi szumy i podnoszącymi jakość obrazu takimi jak np: WDR 120dB, 3DDNR, AGC, WB, BLC. Obudowa o klasie szczelności IP67, oraz szeroki zakres dopuszczalnych temperatur pozwalają na pracę kamery w trudnych warunkach środowiskowych.
Kamera posiada wbudowaną czujkę PIR dzięki której ruch może być skuteczniej wykrywany niż w przypadku używania standardowych kamer w których detekcja ruchu opiera się jedynie na zmianach pikseli w obrazie. Alarm będzie generowany w momencie pojawienia się osoby w polu widzenia kamery i w zasięgu czujki. Dzięki temu system będzie w stanie wykryć osoby poruszające się w obserwowanej scenie nie reagując na zmiany oświetlenia, opady atmosferyczne czy podmuchy wiatru poruszające gałęziami drzew. Kamera posiada również białą diodę LED informującą o detekcji ruchu, która jest konfigurowana z menu OSD.
Charakterystyka produktu
- przetwornik obrazu: CMOS Darkfighter
- rozdzielczość: 25 kl/s w FullHD 1920 x 1080
- obiektyw: 2.8mm (kąt widzenia: 103.5°)
- czułość: 0.005 Lux dla F1.2 przy AGC-wł. , 0Lux przy IR-wł.
- technologia Darkfighter
- szybkość migawki: 1/25s ~ 1/50000s
- mechaniczny filtr podczerwieni - ICR
- promiennik podczerwieni EXIR: zasięg 20m
- wbudowana czujka PIR: zasięg 11m, kąt widzenia: 110°
- biała dioda LED informująca o alarmie - konfigurowana z menu OSD
- menu OSD funkcje, np: WDR120dB, 3DDNR, AGC, BLC, WB, ATW, D/N MODE, SMART IR
- wyjście video: 1 x BNC (Analog Turbo HD)
- zasilanie: 12VDC
- pobór prądu: max. 4.5W
- temperatura pracy: -40°C - 60°C
- obudowa: metalowa, klasa szczelności IP67
- wymiary: 68x70x179.8mm
- waga: 345g
UWAGA! Korzystanie z czujki PIR wymaga użycia rejestratora TurboHD z serii -K, -HK lub -KL z firmware w wersji od 3.5.31.
Dane techniczne
Typ obudowy | Kompakt |
Rozdzielczość obrazu | 1920 x 1080 2 MP |
Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
Kąt widzenia | >100° |
Ogniskowa Obiektywu | 2,8 mm |
Zasięg doświetlacza IR | 20 m |
Stopień ochrony obudowy | IP67 |
Temperatura pracy | -40 60 °C |