MODUŁ SFP MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SM 20km 1310nm

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 96,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
96.99
Cena netto: 78,85 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt
Zyskujesz 9 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Mikrotik
Kod produktu: 5516 [6463459]
Pin It

Opis

Moduł SFP Mikrotik
S-31DLC20D 1.25G sm 20km

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • Typ modułu - SFP
  • Złącze - LC Duplex SM
  • Przepływność - 1.25 Gbps
  • Zasięg - 20km
  • Długość fali - 1310nm
  • Funkcja DDM

Przeznaczenie

Moduły Mikrotik SFP przeznaczony jest do pracy ze światłowodem jednomodowym zakończonymi złączami typy LC Duplex. Moduły wykorzystuje się do przesyłania danych, głosu czy obrazu. Współpracują z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku.

Opis przedmiotu

Moduł Mikrotik SFP pozwalający na połączenie dwóch odległych (do 20km) od siebie przełączników. Moduł jest kompatybilny z urządzeniami, które nie posiadają blokady producenta na wkładki (D-Link, TP-Link, Netis, Planet, MikroTik i inni). Urządzenie współpracuje z światłowodem jednomodowymi, pozwalający na zestawienie wysoko wydajnych połączeń Gigabit Ethernet przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w transmisji optycznej. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 1,25 Gb/s

Moduł posiada funkcję diagnostyki cyfrowej DDM - Digital Diagnostic Monitor. Funkcja ta umożliwia monitorowanie kluczowych parametrów pracy modułu takich jak moc optyczna sygnału nadawanego, moc optyczna sygnału odbieranego, temperatura pracy, napięcie zasilania, prąd lasera. Korzystanie z DDM pozwala na zapobieganie awariom oraz przyspiesza diagnozowanie problemów z siecią optyczną. Monitorowanie parametrów pracy umożliwiają jedynie urządzenia z zaimplementowaną funkcją odczytu diagnostyki cyfrowej.

Specyfikacja

Typ modułuSFP
Port2 x LC
Przepływność1.25 Gbps
Długość fali TX1310 nm
Długość fali RX1310 nm
Zasięg20 km
Wspierane okablowanieświatłowód jednomodowy
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wsparcie DDMtak
Gwarancja12 miesięcy



Technologia WDM: Nie
Typ złącza: 2xLC

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 792 888 880
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl