MODUŁ SFP+ MIKROTIK S+85DLC03D 10G MM 300m 850 nm

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 239,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
239.99
Cena netto: 195,11 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt
Zyskujesz 23 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Mikrotik
Kod produktu: 17859 [16805064]
Pin It

Opis

MODUŁ SFP MIKROTIK S+85DLC03D 10G MM 300m 850 nm

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • Przepustowość: 10 Gbps
  • Odległość: 300m
  • Złącze: 2xLC
  • Długość fali: Rx 850nm, Tx 850nm

Przeznaczenie

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+



Typ złącza: LC

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 792 888 880
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl