ROUTER LTE / 4G / 3G ZEWNĘTRZNY CAMSAT GLOBALCAM-4.5G 2PoE

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 990,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
990.99
Cena netto: 805,68 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt
Zyskujesz 99 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CAMSAT
Kod produktu: 33880 [18926825]
Pin It

Opis

Router LTE/4G/3G Zewnętrzny Camsat GlobalCAM-4.5G 2PoE

Najważniejsze cechy:

Najważniejsze cechy:

 • LTE/4G/3G – pracuje z dowolną kartą SIM, dowolnego operatora w Europie
 • 2 porty PoE do zasilania kamer IP bezpośrednio z urządzenia
 • Bardzo łatwy i szybki w uruchomieniu – wystarczy ustawić tylko dwa parametry
 • Płynna transmisja – wykorzystuje 100% technologii LTE co zapewnia aż 150Mb/s prędkości odbioru i 50Mb/s wysyłania
 • Wi-Fi o zasięgu 50m do połączenia z kamerami Wi-Fi
 • Wiele możliwości zasilania – 12V DC, 48V DC, PoE w standardzie 24V
 • IP65 – przystosowany do zewnętrznych warunków atmosferycznych
 • Linux dba o niezawodność całej transmisji
 • Szyfrowanie transmisji danych, Firewall, filtrowanie dostępu itd
 • Bardzo mocne anteny dookolne LTE
 • 3 lata gwarancji z opcją przedłużenia do 5 lat

Umożliwia zdalne połączenie pomiędzy wieloma kamerami IP a NVR/VMS przez sieć Internet oraz dostęp użytkowników przez Internet do kamer IP, rejestratorów NVR/VMS oraz całej sieci IP.

GlobalCAM4.5G to kompaktowy i bezpieczny przemysłowy router 4G/LTE do profesjonalnych zastosowań w wideo monitoringu CCTV. Zapewnia wysoką wydajność dla krytycznej komunikacji komórkowej w szerokim zakresie temperatur pracy. Wyposażony w dwa porty Ethernet z PoE, zewnętrzny slot na kartę SIM, zasilanie z 12V oraz 48V DC oraz diody LED informującą o mocy sygnału. Zewnętrzne złącza antenowe SMA umożliwiają podłączenie anten i łatwe znalezienie najlepszej lokalizacji sygnału.

Najnowszy router GlobalCAM4.5G zapewnia transparentną i płynną transmisję bezprzewodową pomiędzy kamerami IP a rejestratorami NVR. Przeznaczony jest do bezprzewodowego połączenia wielu kamer IP z punktem rejestracji poprzez sieć internetową 4G/LTE. GlobalCAM4.5G to przemysłowy i odporny na zewnętrzne warunki atmosferyczne router 4G/LTE z Wi-Fi. Wbudowany najnowszy system Linux wraz z bardzo szybkim procesorem firmy Quectel gwarantują stabilne połączenie strumieni wideo z dowolnego miejsca z prędkością do 150 Mb/s (downlink) i 50 Mb/s (uplink).

Bezprzewodową transmisję z 4 kamer IP

Bezprzewodową transmisję z 4 kamer IP

Podłącz 4 kamery IP a płynny obraz odbierzesz i zarejestrujesz w dowolnym miejscu na świecie. Transmisja odbywa się niemal identycznie jak w instalacji przewodowej – z tą różnicą, że przez Internet. Uwaga: Urządzenie posiada 2 porty LAN i podłączenie kolejnych kamery jest możliwe poprzez switch sieciowy IP.

Dzięki GlobalCAM4.5G masz natychmiastowy dostęp do obrazów przez przeglądarkę www albo aplikację producenta kamer.

Rejestrację nagrań na NVR przez Internet

Rejestrator NVR może być oddalony o setki kilometrów od kamer IP, a i tak zapisze pełen obraz z kamer. Wszystkie strumienie będą przesyłane przez sieć Internet. Dzięki bardzo szybkiemu procesorowi, GlobalCAM zapewnia 25kl/s i płynny obraz w czasie rzeczywistym zapisany na rejestratorze znajdującym się nawet w innym kraju.

Kamery podłącz do routera GlobalCAM4.5G, a rejestrator a NVR podłącz do sieci Internet. Obraz ze wszystkich kamer IP odbierzesz przez sieć Internet, a obraz zapisze się w NVR. Nie ma konieczności używanie mało stabilnych chmur i sieci P2P które bardzo psują obraz oraz są w pełni zależne od zewnętrznych serwerów znajdujących się często w Azji. Do routera wystarczy wsunąć kartę SIM ze stałym adresem IP, np. kartę „simCAM”. Otrzymasz bezpośrednie połączenie z kamerami, a podgląd i zapis wideo będzie realizowany niemal identycznie jak po przewodzie. Dodatkowo uzyskasz natychmiastowy dostęp do obrazów przez dedykowaną aplikację kamer oraz przeglądarkę www.

Dostęp na żywo do całego wideo monitoringu CCTV w obiekcie

Dostęp na żywo do całego wideo monitoringu CCTV w obiekcie

– z każdego miejsca na świecie. Instalacja CCTV może znajdować się w dowolnej lokalizacji w Europie. Ważne, aby zasięg LTE na obiekcie był na poziomie minimum „dwóch kresek” LTE.

Przykład: Do sieci z rejestratorem NVR podłącz GlobalCAM4.5G z kartą SIM o stałym adresie IP (np. kartę „SIMcam”). Taki zestaw umożliwi dostęp do wszystkich nagrań, konfiguracji oraz podglądu obrazu na żywo przez sieć Internet identycznie jak po przewodzie. Dodatkowo otrzymasz natychmiastowy dostęp do obrazów przez aplikację od kamer lub przeglądarkę www.

Połączenie kilku kamer po Wi-Fi i przesłanie dalej przez LTE

Połączenie kilku kamer po Wi-Fi i przesłanie dalej przez LTE

Kamery Wi-Fi rozłożysz po obiekcie bezprzewodowo i połączysz je z routerem GlobalCAM4.5G przez Wi-Fi. Wszystkie kamery wyślesz przez 4G/LTE do odległego rejestratora NVR. Prawda że to jest szybkie i łatwe?

Wzajemne połączenie maszyn między sobą – transparentny most

Zastosuj GlobalCAM4.5G po obu stronach i połącz transparentnie dwa urządzenia lub całe sieci. Przyda się także karta SIM ze stałym adresem IP oraz brak limitu transmisji danych, np. karta „SIMcam” od CAMSAT

Idealny do bezprzewodowego połączenia kamer i rejestratorów NVR

Dwa porty PoE na 100m

Dwa porty LAN z funkcją PoE zapewniają pełne zasilanie dla podłączonych bezpośrednio dwóch kamer IP. Po podłączeniu zasilacza DC 48V/2A każdy port otrzyma funkcję PoE o wydajności 30W/port. Większą ilość kamer można podłączyć poprzez dowolny switch sieciowy IP, np. „X-CAM II Switch 8L”. Zalecana długość przewodu UTP do 100m.

Multimedialne pakiety do transmisji wideo na żywo

Multimedialne pakiety do transmisji wideo na żywo

GlobalCAM4.5G został wyposażony w pakiety multimedialne, które odpowiedzialne są za priorytetową transmisję strumieni audio / wideo z niewielką latencji ( opóźnieniem) . Zapewnia to płynną transmisję obrazów oraz sterowanie kamerami obrotowymi PTZ z minimalnym opóźnieniem wynoszącym tylko 0,4s.

Bardzo szybka transmisja z dowolnego obiektu

Bardzo szybka transmisja z dowolnego obiektu

Wystarczą tylko „dwie kreski” zasięgu LTE aby GlobalCAM4.5G zapewnił płynną transmisję obrazów z kamer FullHD. Router CAMSAT wykorzystuje 100% technologii LTE, co zapewnia aż 150Mb/s prędkości odbioru i 50Mb/s wysyłania. Ustawiając w kamerach kompresję H.265, do transmisji jednego obrazu FullHD wystarczy około 1000-1500kbps bitrate na kamerę. Umożliwia to podłączenie kilku kamer IP i zapewnienie płynnej transmisji uwzględniając duży zapas przepustowości potrzebny np. w trakcie trudnych warunków pogodowych.

Gotowe ustawienia pod Hikvision i Dahua

W routerze znajdują się już domyślne ustawienia zawierające wszystkie przekierowania portów potrzebne do połączenia z kamerami i rejestratorami takich marek jak Hikvision oraz Dahua. Już nie potrzebujesz informatycznej wiedzy, aby uruchomić zdalne połączenie z kamerami IP. W GlobalCAM4.5G masz wszystkie ustawienia już skonfigurowane – wystarczy je tylko zaznaczyć i aktywować. Dodatkowo w panelu ustawień znajdują się przykładowe schematy połączeń z kamerami, przykłady ustawień oraz pomocne wskazówki, które ułatwią pracę każdemu instalatorowi.

Bardzo łatwy do skonfigurowania – wystarczy wpisać tylko dwa parametry

CAMSAT już od blisko 20 lat produkuje urządzenia, które charakteryzują się niezwykle prostą instalacją. Możliwość oferowania produktów niewymagających specjalnego szkolenia jest jedną z największych zalet firmy. Identycznie jest i tym razem. GlobalCAM4.5G to profesjonalny router, który jednocześnie jest bardzo łatwy w uruchomieniu. Aby połączyć zdalną kamerę z rejestratorem wystarczy ustawić w panelu www tylko dwa parametry. Dodatkowo dla większych instalacji składających się z kilku kamer Hikvision lub Dahua przygotowaliśmy gotowe pakiety ustawień które wystarczy aktywować.

Konfigurację routera, przywracanie i zapisywanie jego ustawień odbywa się poprzez interfejs WWW, wykorzystując do tego przeglądarkę internetową.

Instalacja i zarządzanie:

Instalacja i zarządzanie:

 • zarządzanie poprzez interfejs Web
 • archiwizacja i przywracanie ustawień urządzenia
 • przywracanie ustawień domyślnych
 • aktualizacja firmware poprzez interfejs Web

Przykładowe zastosowania:

 •    transport publiczny
 •    dowolny wideo monitoring CCTV
 •    paczkomaty i punkty wolnostojące
 •    solarny punkt monitoringu
 •     IoT – Internet of Things
 •    monitoring dróg
 •    nadzór budowy
 •    transmisja z promów i statków
 •    kursy i szkoły jazdy
 •    parki narodowe i obserwacja przyrody
 •    przemysł i energetyka
 •    SMART CITY – inteligentne miasto

Przemysłowa stabilność w cenie HOME.

Najnowszy router GlobalCAM4.5G jest aż o połowę tańszy od poprzedniego modelu GlobalCAM-LTE. Zastosowanie w projekcie najnowszych, przemysłowych procesorów Quectel zapewniło zwiększenie prędkości do maksymalnej możliwej prędkości FULL LTE i jednoczesne obniżenie ceny aż o 50%.

Symetryczne łącze internetowe z kartą “SIMcam”

Router CAMSAT gwarantuje bardzo dużą prędkość transmisji w obie strony. Łącza typu Neostrada, DSL lub inne technologie ADSL posiadają bardzo niską prędkość wysyłania danych co uniemożliwia stabilną transmisję z kamer wideo. W branży bezpieczeństwa nie ma miejsca na niestabilne działanie monitoringu CCTV. GlobalCAM4.5G zawiera cały szereg narzędzi monitorujących jakość połączeń. W razie konieczności wykonają automatyczny restart lub poinformują o zaistniałych sytuacjach.

Compact & Outdoor

Niewielkie rozmiary oraz konstrukcja odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne sprawiają, że router GlobalCAM4.5G jest dedykowany do każdej instalacji CCTV.

Wbudowane Wi-Fi do kamer bezprzewodowych

Oprócz transmisji LTE na pokładzie GlobalCAM4.5G znajduje się także transmisja bezprzewodowa Wi-Fi. Przeznaczona jest do radiowego połączenia z dowolnymi kamerami bezprzewodowymi. Tryb pracy AP (Access Point) umożliwia bezprzewodowe połączenie z wieloma kamerami Wi-Fi oraz dalszą transmisję obrazów w sieć Internet.

Karty SIM bez jakichkolwiek limitów danych i ze stałym adresem IP

Do routera polecamy karty internetowe LTE simCAM które idealnie nadają się do tak dużej transmisji danych jakimi są dane wideo. Tylko jedna kamera 2Mpix generuje w ciągu miesiąca ponad 900GB danych! Wymaga to całkowicie bezlimitowej i niezwalniającej transmisji danych. Gwarantują to karty simCAM, które dodatkowo posiadają stały adres IP oraz odblokowany dostęp z zewnątrz. Takie funkcje SIM w połączeniu z GlobalCAM4.5G umożliwiają płynny dostęp do wideo monitoringu identycznie jak po przewodzie.

Dwa porty LAN + dowolny Switch IP

GlobalCAM4.5G można podłączyć do dowolnego switcha sieciowego i tym samym można przesłać większą ilość kamer. Podobnie poprzez podłączenie GlobalCAM4.5G do rejestratora NVR prześlemy bezprzewodowo wszystkie obrazy.

Najnowszy Linux

Testy bezpieczeństwa i odporność na włamania są przeprowadzane stale na wszystkich urządzeniach bezprzewodowych CAMSAT, a wszystkie produkty są okresowo aktualizowane. Skutecznie eliminuje to wszelkie naruszenia i zapewnia najwyższy poziomu bezpieczeństwa.

Ściany ogniowe, szyfrowanie i filtrowanie dostępów

Oprócz bezprzewodowej łączności 4G/LTE router został wyposażony w najnowszy system Linux zawierający szereg zabezpieczeń. Najnowszy firewall oraz filtrowanie połączeń ograniczą do minimum i zablokują próby niepowołanego dostępu.

 •    firewall NAT, zabezpieczenie przed atakami typu DoS (Denial of Service)
 •    kontrola dostępu, blokowanie adresów URL, filtrowanie adresów MAC
 •    obsługa DMZ i przekierowań

Niezawodność

Niezawodność jest jednym z głównych celów podczas projektowania urządzeń bezprzewodowych. Produkty Camsat są projektowane i wytwarzane z myślą o jak najwyższej niezawodności. Dodatkowo, całodobowy serwis 24h/7 zawsze zapewnia wsparcie techniczne niezależnie od dnia tygodnia.

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie48V DC, PoE passive w standardzie 48V, PoE passive w standardzie 24V (zasilacz w zestawie), 12V DC, 5V DC (gniazdo microUSB)
Wyjścia PoE2x PoE passive o wydajności 30W/port, aktywne przy zasilaniu z 48V DC. Zalecany zasilacz 48V DC/2A.
Długość przewodu UTP z PoEdo 100m
System zarządzającyLinux
Ilość portów LAN2x LAN z PoE
CPUAtheros WASP, MIPS 74Kc, 550 MHz
Transmisja bezprzewodowaLTE FDD: B1/B3/B7/B8/B20/B28A
LTE TDD: B38/B40/B41
WCDMA: B1/B8
GSM: B3/B8
2G: GPRS, EDGE
3G: UMTS, HSPA, HSDPA, HSUPA, HSPA+, HSPA+DC
Wi-Fi: 802.11n
Prędkość transmisji4G (LTE) – Kat 4 do 150 Mbps, 3G – do 42 Mbps,
Gniazdo SIM1x microSIM
Antena LTE1x4G/LTE prętowa długa, dookolna 360°, ze złączem typu SMA męskim
CzułośćLTE: -102.5dB (10M), WCDMA B5: -110.5dBm, EGSM900: -109dBm
RoutingRouting statyczny, routing dynamiczny, PPPoE, 4G
ZabezpieczeniaFiltry IP, filtry MAC adresów, filtry URL, ARP, przekierowania portów, DMZ
Protokoły siecioweTCP, UDP, IPv4, IPv6, DNS, HTTP, HTTPS, FTP, SMTP, SSL, ARP, DHCP
Kontrola łącznościPing Reboot
Operatorzy komunikacyjniWszyscy operatorzy telekomunikacyjni w Europie
Zapobieganie atakomZapobieganie DDOS: zapobieganie atakom ICMP, SYN, UDP, zapobieganie skanowaniu portów FIN, NULL, Xmas Tree, SMURF, blokada PING
Filtr użytkownikówBlokowanie i udzielanie dostępu wielu użytkownikom
FirewallSkonfigurowane reguły zapory sieciowej mogą być włączone przez GUI
Filtry i przekierowaniaFiltry IP, filtry MAC adresów, filtry URL, ARP, przekierowania portów, DMZ
Prędkość transmisji Wi-Fi150Mbps
Pasmo pracy Wi-Fi2,4GHz
Standard transmisji Wi-Fi802.11n
Tryb pracy Wi-FiAP – jako punt dostępowy
Antena Wi-Fi1x5dBi MIMO dookolna (360°) ze złączem żeńskim RP-SMA
Modulacja Wi-FiCyfrowa modulacja OFDM działająca także przez drobne przeszkody
Szyfrowanie Wi-FiWPA2-PSK
Zasięg Wi-Fi50m LOS (przy widoczności optycznej anten)
SSID Wi-FiDo 8 niezależnych SSID pracujących jednocześnie z osobnymi hasłami dostępu.
Interfejsy LAN/PoE2x LAN z RJ45 10M/100M Ethernet PoE / bez PoE do konfiguracji LAN lub podłączenia kamery IP. IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Gniazda antenoweLTE: 1x SMA żeńskie, zewnętrzne z podwójną uszczelką, Wi-Fi: 1x RP-SMA męskie, zewnętrzne z podwójną uszczelką
Zasilanie DCZłącze zaciskane dla przewodów grubości do 1.5mm2
Interfejs karty SIM1x gniazdo wsuwane Mikro SIM
USB1x mikro USB dla zasilania z 5V
MontażOpaski zaciskowe oraz otwory do montażu na elewacji
Klasa szczelnościIP65 (do zastosowań zewnętrznych)
Temperatura pracy-40℃ ~ +80℃ ,
RozmiarBez anten: 168x85x43 [mm], z antenami: 357x85x43 [mm]
Waga214g

Zestaw zawiera:

Zestaw zawiera:

 • Jednostka główna routera LTE x1 szt.
 • Antena dookolna LTE x1 szt.
 • Antena dookolna Wi-Fi x1 szt.
 • Zasilacz PoE24 w standardzie zasilania Passive PoE 24V przez UTP x1 szt.
 • Przewód RJ45 (Patchcord) x1 szt.
 • Blok złącza zasilającego DC (12V, 48V, GND) x1 szt.
 • Stalowe opaski zaciskowe do masztu i wkręty x2 szt.
 • Instrukcja i certyfikat x1 kpl.Procesor (chipset): Atheros
Standard routera: 802.11n
Typ anteny router: 1x5dBi MIMO dookolna (360°) ze złączem żeńskim RP-SMA
Typ routera: 3G/4G
Zysk anteny: 102

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 792 888 880
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl