TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 121,53 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
121.53
Cena netto: 98,80 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 12 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów przeznaczonych na okablowanie. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX konwerter wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie wysyła sygnały o długości fali 1550nm, a odbiera o długości fali 1310nm. W związku z tym, urządzenie do którego podłączony jest konwerter musi wysyłać sygnały o długości fali 1310nm, natomiast odbierać o długości fali 1550nm. Przykładowym urządzeniem TP-LINK współpracującym z konwerterem MC111CS jest konwerter MC112CS.

Konwerter MC111CS może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X).


Specyfikacja techniczna
MEDIA KONWERTER I MODUŁStandardy i protokoły:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3xPodstawowe funkcje:    Technologia WDM    Tryb pracy pełnego i pół dupleksu na porcie FX    Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)    Kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure)    Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału spowodowane błędami połączeń    Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20kmPorty:    1 port SC 100M    1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)WDM TX1550nmWDM RX1310nmKabel sieciowy 10BASE-TKabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)Kabel sieciowy 100BASE-TKabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)Kabel sieciowy 100BASE-FXŚwiatłowód jednomodowyWskaźniki: LEDPWR, FDX/Col, Link/Act, SPDWymiary (S×G×W):94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)Zasilanie:Zasilacz zewnętrznyCertyfikaty:FCC, CEŚrodowisko pracy:    Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)    Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)    Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca    Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Dane techniczne

Typ gwarancji gwarancja normalna
Okres gwarancji (miesiące) 60

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 792 888 880
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl