Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 600,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Jacek Gaża SoftSource
    • ul. Legionów 244
    • 43-502 Czechowice-Dziedzice
    • woj. śląskie
    • NIP: 6381612943
    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode

Dostępność: brak towaru
Cena: 153,00 zł 153.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 124,39 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 15 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX/LH wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC210CS zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC210CS wykorzystując jednomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 15 km.


Specyfikacja techniczna
MEDIA KONWERTER I MODUŁStandardy i protokoły:IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3xPodstawowe funkcje:    Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)    Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km Porty:    1 port SC 1000M    1 port RJ45 1000M (Auto MDI/MDIX) Network Media 1000BASE-FXSingle-mode FiberNetwork Media 1000BASE-TUTP category 5, 5e cable (maximum 100m)EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)Wskaźniki: LEDPWR, LINK, RXWymiary (S×G×W):94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali) Zasilanie:Zasilacz zewnętrznyCertyfikaty:FCC, CEŚrodowisko pracy:    Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)    Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)    Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca     Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Dane techniczne

Typ gwarancji gwarancja normalna
Okres gwarancji (miesiące) 60

Opinie o produkcie (0)

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
OPTYMALIZATOR PV TIGO TS4-A-O, DO 700W
OPTYMALIZATOR PV TIGO TS4-A-O, DO 700W
270,00 zł 219,51 zł
PRZEWÓD ELEKTRYCZNY DRUT OKRĄGŁY YDY 450/750V 5x4mm2 1m MERCOR
PRZEWÓD ELEKTRYCZNY DRUT OKRĄGŁY YDY 450/750V 5x4mm2 1m MERCOR
14,49 zł 11,78 zł
BRELOK ZBLIŻENIOWY EMKF-1 ROGER
BRELOK ZBLIŻENIOWY EMKF-1 ROGER
7,37 zł 5,99 zł
szt
Pilot Proxima BANAN FS (FAAC 868 SLH 4-kanałowy)
Pilot Proxima BANAN FS (FAAC 868 SLH 4-kanałowy)
52,13 zł 42,38 zł
szt
PRZEWÓD ELEKTRYCZNY DRUT OKRĄGŁY YDY 450/750V 5x2,5mm2 1m MERCOR
PRZEWÓD ELEKTRYCZNY DRUT OKRĄGŁY YDY 450/750V 5x2,5mm2 1m MERCOR
12,49 zł 10,15 zł
KABEL GETFORT UTP CAT.5E CCA SKRĘTKA 305M
KABEL GETFORT UTP CAT.5E CCA SKRĘTKA 305M
136,49 zł 110,97 zł
szt
PRZEWÓD LINKA LgY 1x10 10mm2 CZARNY 1mb MERCOR
PRZEWÓD LINKA LgY 1x10 10mm2 CZARNY 1mb MERCOR
6,49 zł 5,28 zł
Filtr polaryzacyjny CPL VIOFO seria A119x
Filtr polaryzacyjny CPL VIOFO seria A119x
94,00 zł 76,42 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl