Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 600,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Jacek Gaża SoftSource
    • ul. Legionów 244
    • 43-502 Czechowice-Dziedzice
    • woj. śląskie
    • NIP: 6381612943
    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M

Dostępność: brak towaru
Cena: 91,00 zł 91.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 73,98 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 9 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 10/100/1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX/LX wykorzystuje wielo lub jednomodowy kabel optyczny ze złączami LC. Urządzenie umożliwia odbiór i transmisję sygnału wielomodowego o długości fali 850nm, oraz sygnału jednomodowego o długości fali 1310nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące lub być montowane w obudowie TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC220L transmituje sygnał optyczny na odległość do 0,55 km wykorzystując kabel wielomodowy, oraz na odległość do 10 km wykorzystując kabel jednomodowy.

  • 1 port RJ45 o prędkości 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto-MDI/MDIX
  • Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Port FX obsługuje podłączenie hot-swap
  • Zwiększenie dystansu sygnału światłowodowego do 0,55km dla połączeń wielomodowych i do 10km dla połączeń jednomodowych

Dane techniczne

Wymiary 94,5*73,0*27,0 mm
Typ gwarancji gwarancja normalna
Okres gwarancji (miesiące) 60
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny
Liczba portów LAN 1
Kolor Czarny
Liczba portów SFP 1
Funkcje specjalne Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x) Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 0,55km dla połączeń wielomodowych i do 10km dla połączeń jednomodowych.
Zastosowanie Sieciowy (LAN)
Standardy 802.3ab • 802.3x • 802.3z
Porty wejścia 1 x SFP
Porty wyjścia 1 x Ethernet

Opinie o produkcie (0)

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
OPTYMALIZATOR PV TIGO TS4-A-O, DO 700W
OPTYMALIZATOR PV TIGO TS4-A-O, DO 700W
270,00 zł 219,51 zł
PRZEWÓD ELEKTRYCZNY DRUT OKRĄGŁY YDY 450/750V 5x4mm2 1m MERCOR
PRZEWÓD ELEKTRYCZNY DRUT OKRĄGŁY YDY 450/750V 5x4mm2 1m MERCOR
14,49 zł 11,78 zł
BRELOK ZBLIŻENIOWY EMKF-1 ROGER
BRELOK ZBLIŻENIOWY EMKF-1 ROGER
7,37 zł 5,99 zł
szt
Pilot Proxima BANAN FS (FAAC 868 SLH 4-kanałowy)
Pilot Proxima BANAN FS (FAAC 868 SLH 4-kanałowy)
52,13 zł 42,38 zł
szt
PRZEWÓD ELEKTRYCZNY DRUT OKRĄGŁY YDY 450/750V 5x2,5mm2 1m MERCOR
PRZEWÓD ELEKTRYCZNY DRUT OKRĄGŁY YDY 450/750V 5x2,5mm2 1m MERCOR
12,49 zł 10,15 zł
KABEL GETFORT UTP CAT.5E CCA SKRĘTKA 305M
KABEL GETFORT UTP CAT.5E CCA SKRĘTKA 305M
136,49 zł 110,97 zł
szt
PRZEWÓD LINKA LgY 1x10 10mm2 CZARNY 1mb MERCOR
PRZEWÓD LINKA LgY 1x10 10mm2 CZARNY 1mb MERCOR
6,49 zł 5,28 zł
Filtr polaryzacyjny CPL VIOFO seria A119x
Filtr polaryzacyjny CPL VIOFO seria A119x
94,00 zł 76,42 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl