Zyxel modul SFP-SX-D MM (LC) 91-010-204001B

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 391,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
391.00
Cena netto: 317,89 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 39 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Zyxel
Kod produktu: 1_156765
Pin It

Opis

Transceiver 1000Base-SX SFP

Wydajna i elastyczna łączność gigabitowa

Transceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji Hot Pluggable, można go zainstalować we włączonym urządzeniu.

 

Mały rozmiar i wyosoka gęstość portów

Kompaktowo zaprojektowane, transceivery firmy ZyXEL zapewniają wysoką gęstość portów. Dla przykładu: switch GS-3012F zapewnia do 12. połączeń światłowodowych, a wszystkie porty usytuowane są maksymalnie blisko siebie.

 

Standardy przemysłowe

 

Transceiver SFP firmy ZyXEL, jest zgodny ze standardami IEEE 802.3z oraz SFP MSA, zapewniając kompatybilność działania z urządzeniami innych producentów.

 

Specyfikacja techniczna:


Główne cechy

  • Prędkość gigabitowa i elastyczność
  • Podłączanie do pracującego urządzenia funkcja Hot-pluggable
  • Kompaktowy rozmiar i wysoka gęstość portów
  • Zgodność ze standardami 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement)
  • Zasilanie +3.3V
  • Niska stratność mocy

Wymiary

  • 56(Szer) x 13.4(Gł) x 12.46(Wys) mm

Czułość odbiornika optycznego

  • -17 dBm

Długość fali

  • 850nm

Złącze

  • LC

Zasięg transmisji według standardów

  • 62.5um MMF: 220 m
  • 50um MMF: 550 m

Zakres pracy

  • Pobór zasilania: 3.15~3.45 V 
  • Max pobór prądu: 300mA 

Certyfikaty bezpieczeństwa 

  • Class 1 Laser
  • Zgodność z 21 CFR 1040.10 oraz 1040.11
  • CSA
  • TUV

Warunki użytkowania

  • Temperatura pracy: 0°C ~ 70°C
  • Temperatura przechwoywania: -40°C ~ 85°C
  • Wilgotność: 5% - 95%

 

 

Dane techniczne

Typ gwarancji gwarancja zewnętrzna
Okres gwarancji (miesiące) 60

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 792 888 880
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl